June 13, 2021

Bekim Haxhiu nga Drenica: Çdo votë për PDK-në, është liri për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin

1 min read

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës, Bekim Haxhiu, e ka vazhduar fushatën e tij në Drenicë.

“Takimet miqësore që zhvilluam bashkë me disa nga kandidatët për deputetë, me banorët e fshatrave Kastriot, Runikë, Leçinë të Drenicës, tregojnë mobilizimin dhe mbështetjen për #Rimëkëmbjen e Kosovës- Program konkret i PDK-së”, ka shkruar Haxhiu, transmeton Insajderi.

Haxhiu ka thënë se “çdo votë për PDK-në, është liri për Hashim Thaçin, Kadri Veselin, e çlirimtarët tjerë”.

Shkrimi i plotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *