September 19, 2021

Oriola e quan veten engjëll, vjen me imazhe ku fustani i zbulon shumë

1 min read

Oriola Marashi ka realizuar foto me veshje transparente.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, njihet për pozat atraktive.

Emri i saj shpesh lakohet për sukseset e arritura si modele, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Ajo zgjodhi që kësaj radhe të paraqitet si engjëll, ndërsa në sy bie veshja  e tejdukshme e cila i zbulon pothuajse gjithçka.

Oriola Marashi në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe është shumë e dashur për publikun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *