September 19, 2021

Tifozja seksi e Juventusit shpërthen për Krishtlindje

1 min read
Motorë dhe futboll: këto janë pasionet e mëdha të bukuroshes Eva Padlock, tifoze e njohur e Juventus dhe Cristiano Ronaldos.

Spanjollja me 1.7 milionë ndjekës në Instagram, e lindur në Republikën Çeke, pavarësisht formës jo të mirë që po kalon ekipi i zemrës, ka publikuar së fundmi disa foto që të lënë me gojë hapur.

Format e saj trupore janë ato që e bëjnë atë më së shumti të veçantë, me fotografitë seksi që i vë në pah pothuajse në çdo pozë.

Shikoni fotot e saj:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *