News

Glezos: Greqia përbëhet nga dy popuj, grekët dhe arvanitët (Video) »

0

Ka shokuar dhe befasuar gjithkënd fjalimi i një prej pionierëve të demokracisë moderne dhe revolucionarëve të luftës nazifashiste në Greqi, deputetit të partisë së SYRIZA-s, Manolis Glezos. Manolis Glezos mbajti këto ditë një…

Read More »
KRONIKE

​Video ekskluzive/Vrasja e Artan Santos, dëshmitari: I njoh vrasësit »

0

105 ditë nga vrasja mafioze e bankierit Artan Santo, zbulohen fakte të reja rreth autorëve të dyshuar. Një qytetar…

Read More »

Si u shndërrua në hero krimineli më i kërkuar në Greqi »

0

Më 22 shkurt 2009 në orën 3:45 të pasdites, kanalettelevizive greke ndërprenë transmetimit e zakonshme të telenovelave të tyre…

Read More »

Kosovari i vë flakën vetes pasi i refuzohet lejeqëndrimi në Francë »

0

Një kosovar ka tentuar të vetëdigjet pasi autoritet franceze të migracionit ia kanë refuzuar lejen e qëndrimit. KTV-ja merr…

Read More »

Ndodh edhe kjo, martohet me njerkën (FOTO LAJM) »

0

Një martesë e çuditshme ka shokuar këto ditë Francën. Elisabeth Lorentz (48) dhe Eric Holder (45), pas një lufte…

Read More »

Show Biz

 • 0

  Surpriza e Ermal Mamaqit për djalin e tij (VIDEO)

  Read More

 • 1

  ‘Xhemreja’ tradhëton të dashurin nga Tropoja (FOTO LAJM)

  Read More

 • 0

  Pse Arian Çani s’guxoi ta puthte Kallashin?

  Read More

 • 0

  Ja Kush i fitoi 105 mijë euro në Dasma sivjet?

  Read More

 • 0

  Shqiptarja sjell videoklipin që nuk e keni parë asnjëherë (Video)

  Read More

 • 1

  Bum klikimesh për fotot e vajzës së kryeprokurores kosovare

  Read More

 • 0

  A kishte marrëdhënie.. Blero me Dafinën? (Video)

  Read More

 • 0

  Djali i Sali Berishës i çmendur për Arminën “Ajo është zemra ime”

  Read More

 • 0

  Ja si i Marrin Nuset ne Vlore :)

  Read More

 • 0

  Dasma e Dajës Shiko si e Kall Atmosferën mbesa!

  Read More

 • 0

  Nga kush frikësohet Jonida Maliqi? (Video)

  Read More

 • 0

  Stresi u rikthehet armëve (Video)

  Read More

 • 0

  Shkurte Fejza, ashtu siç nuk e keni parë – FOTO

  Read More

 • 0

  E Para nga Estrada blen iPhone 6 (Foto)

  Read More

Sport

0

Serbi- Shqiperi/ Kur i ul breket, ta fusin te gjithe »

UEFA vendosi sot qe ngjarjen skandaloze ne stadiumin e Beogradit ta ktheje ne favor te serbeve duke u dhene atyre fitoren 3 me 0 per ndeshjen e nderprere kunder Shqiperise.…

Read More »

Life Style

Cilat janë vetitë sheruese të qeskëve të përdorura të çajit? »

0

Çaji është i mirë për shëndetin tonë, ky është një fakt tanimë i njohur nga të gjithë. Çaji ka shumë më shumë…

Read More »

Ja si ta dallojmë mjaltin e vërtetë natyral »

0

Me ndihmën e këtyre 10 truqeve zbuloni se cili është mjalti i vërtetë. Mjalti është i pasur me vitamina dhe minerale, dhe…

Read More »
Vitamina C kufizon përhapjen e Kancerit – Video » 13 ushqimet që luftojnë çdo lloji kanceri..? » Sa kohë i duhet një femre për të ngelur shtatzënë? » Ja sëmundjet që shëron qumështi i bletës » Pija e Mrekullisë që po trondit botën »
0

Arrat parandalojnë rrudhat dhe diabetin »

Për të parandaluar rrudhat, diabetin dhe për të mos pasur humbje të kujtesës, mjekët këshillojnë që ne të konsumojmë arrat. Në sajë të kërkimeve të ndryshme që janë kryer në…

Read More »

TECH